HAKKIMIZDA

Tüm Diş Hekimliği
ihtiyaçlarınız için
doğru adres

Aziziye Diş Deposu olarak 1976 da kurulduk ve günümüzde Türkiyenin her noktasına ürün teslim etmekteyiz. Sektördeki yenilikleri takip ederek, ürün portföyümüzü hergün yeniliyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi çözümü üretmek için 40 yılı aşkın tecrübemizle birlikte özverili şekilde çalışmaya devam ediyoruz.
about_1
Aziziye-Adem-Sahin

Diş hekimi muayenehanelerine ve kliniklere projelendirme ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

İş ortağımız olan Adayapı Proje mimarlık ofisi ile birlikte anahtar teslim klinik tasarımınızı hazırlıyor ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Hayalinizdeki klinik için tasarım ve teknik uygulamayı bir arada yürüterek harika işler çıkartıyoruz.
Üniversitelerin Bilimsel Araştırma Projeleri süreçlerinde destek olarak en uygun ürünlerin tercih edilmesini sağlıyoruz.

Yeter ki dünyada üretilmiş olsun.

Tüm diş hekimliği ve laboratuvar ihtiyaçlarınıza
Online kataloğumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Online olarak ulaşabileceğiniz tüm ürünler için hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Ödemeyi dilerseniz istediğiniz kredi kartınızla dilerseniz banka transferi yoluyla yapabilirsiniz.
Sadece internete özel olan ve dönemsel kampanyalar web sitemizi takip edebilirsiniz. Kampanyalarımız ve yeni ürünlerimizle ilgili bilgileri kaçırmamak için mail listemize abone olabilirsiz.

Partnerlerimiz